Hakkımızda

Ayder Resort Hotel
Ayder'in En Güzel Lokasyonunda

Ayder Resort Hotel

Ayder’in incisi konumunda olan Ayder Resort Hotel, 1990 yılından beri misafirlerini ağırlayan bir butik oteldir. Ayder Yaylası’nın en özel konumunda yer alan otel, yüzbinlerce kişinin bu güzellikleri yerinde görmeleri adına hizmet vermiştir. Özel mimarisi ve ziyaretçi dostu odaları ile müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı amaçlayan Ayder Resort Hotel, tatilini Karadeniz’in eşsiz doğası eşliğinde yapmak isteyenlerin bir numaralı adresi olmuştur.
38+
Konforlu Odası
17+
Otel Personeli
Değerli Misafirlerimizin Yorumları
Bizi Deneyimleyenlerden Dinleyin

Değerli Misafirlerimizin Yorumları

Kemal Aydoğdu

Karadeniz gezisi planım için internetten araştırma yapıyordum ve karşıma Ayder Resort Hotel çıktı. İyi ki de çıktı, yaklaşık olarak 5 gün kaldım otelde. Bu 5 gün benim için oldukça keyifliydi ve dahi rahatlatıcı geçti. Karadeniz’in en güzel yerlerinden birisi olan Ayder’in içerisinde otelin yer alması benim için büyük avantaj oldu. Hakkı Bey’e ve otel çalışanlarına teşekkür ediyorum.
Kemal Aydoğdu

Leyla Saykun

Karadeniz'deki 2. gezim bu. Daha önceki otelim de yine Ayder'deydi ancak o kadar uzaktı ki Gelintülü Şelalesine filan hep çok uzaktı. Ayder Resort Hotel gerçekten hem konumu hem de yapısı itibari ile çok güzel bir otel. Gerçekten güzel ilgileniyorlar. Sayelerinde Ayder'i karış karış gezebilme imkanına sahip olduk. Tekrardan kendilerine teşekkür ediyorum.
Leyla Saykun

Sezgin Karagül

Bir tanıdığımın tavsiyesi ile gittim ve gerçekten de gram pişman değilim. Genel itibari ile beklentimin hep üstünde bir hizmet aldım. Otel yönetiminin ve ekibinin ilgisi gerçekten harikuladeydi. Odamız ile ilgili bir eksiğimiz vardı ve resepsiyona bir telefonumla hemen hallettiler. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Tekrardan bu doğa harikası mükemmel yere gelmek dileğiyle...
Sezgin Karagül